Stadiony s Martinem Minhou

3. září 2021

Podcastová série Stadiony s Martinem Minhou přináší unikátní příběhy fotbalových stadionů.

Můžete si poslechnout podcastový seriál, kde každý díl nabízí minimálně čtyřicet pět minut plných emocí, zajímavostí a historií klubů a fotbalových stadionů.  

Každý týden nabídneme nový díl podcastu. Šestnáct týdnů přinese šestnáct stadionů, šestnáct příběhů, šestnáct legend a šestnáct fotbalových srdcí. Což znamená více než 48 emocí s konkrétním fanouškem, legendou a srdcařem. 

Na této stránce také najdete multimediální představení stadionů. Vedle fotek a videí si můžete vyzkoušet „klubové a historické“ znalosti nebo si stáhnout omalovánky. Užijte si příběhy stadionů s Martinem Minhou a Českým rozhlasem.

Spustit audio

O projektu

Podcastová série Stadiony s Martinem Minhou přináší unikátní příběhy fotbalových stadionů. Šestnáct dílů nabízí posluchačům prohlídky stadionů včetně míst, kam se běžný fanoušek nedostane. Rozhovory s legendou připomínají ty největší zážitky spojené s klubem a stadionem. Fanoušci v emotivních rozhovorech pak přináší svůj pohled, proč fotbalový stánek jejich klubu je tím nejlepším místem na zemi. Vše je doplněno o zajímavosti z historie a nechybí ani krátký osobní pohled na stadiony od moderátorů O2 TV Sport.

Autor série

Martin Minha je moderátorem Radiožurnálu Sport, autorem pořadu Rozhovor s Martinem Minhou na Radiu Wave Svoji lásku k fotbalu sportovně řečeno doslova “napresoval” do šestnácti dílů o fotbalových stadionech a klubech 1. české fotbalové ligy.

  • Stadiony na mujRozhlas

Připravili

Autor podcastu: Martin Minha
Multimédia: David Loch, David Všetička, Marek Vybíral, Aleš Vavřík a další
Rešerše: Rešeršní oddělení Českého rozhlasu a další
Voiceover: Iva Jonášová
Zvukový design: Jaroslav Pokorný
Autorka omalovánek: Kateřina Perglová
Garant projektu: Jiří Malina

Partneři