Splnili jsme cíl, se kterým jsme sem jeli, hodnotí šesté místo na hrách v Pekingu manželé Paulovi

V závěrečném souboji s domácí Čínou curleři Zuzana a Tomáš Paulovi prohrávali už 1:6, ale v posledních třech endech skóre otočili a vyhráli 8:6. V Pekingu se tak umístili na konečném šestém místě. „Odnesu si z toho dobrý pocit. Uhráli jsme čtyři výhry proti nejlepším týmům na světě. Splnili jsme náš cíl, se kterým jsme sem jeli,“ hodnotí Tomáš Paul. „První třetina byla dobrá, v prostřední třetině to nebylo nic moc, ale koncovka byla zase dobrá,“ doplňuje český curler.

Nenechte si ujít olympijskou atmosféru, i když budete tou dobou zrovna v práci nebo na cestách, a poslouchejte sport na Radiožurnálu Sport. Naladíte nás na digitálních rádiích DAB+, na internetu nebo v televizní síti DVB-T2. A poslouchat Radiožurnál Sport můžete jednoduše také ze svého mobilního telefonu nebo tabletu v aplikaci mujRozhlas. Tam najdete také kompletní audioarchiv našeho vysílání.

autoři: Martin Charvát , vla