Manželům Paulovým patří obrovský dík za prezentaci českého curlingu, myslí si bývalý trenér

Zuzana a Tomáš Paulovi se do semifinále olympijského turnaje v curlingu sice neprobojovali, ale za své výkony se rozhodně stydět nemusí. Curling se navíc díky jejich výkonům stal hlavním tématem diskuzí na sociálních sítích. „Z marketingového hlediska je to svátek. Manželům Paulovým patří obrovský dík za prezentaci českého curlingu,“ říká bývalý curler Karel Kubeška. „Curling je kvintesencí života. Přináší krásné okamžiky i momenty, které nejsou tak zářivé.“

Olympijský speciál můžete poslouchat každý den od 16:30 na Radiožurnálu Sport a v repríze na Radiožurnálu od 19:00. Jeho součástí jsou rozhovory s našimi reportéry v Pekingu, reakce českých sportovců, nejzajímavější události dne a rozhovory se sportovními legendami.

Nenechte si ujít olympijskou atmosféru, i když budete tou dobou zrovna v práci nebo na cestách, a poslouchejte sport na Radiožurnálu Sport. Naladíte nás na digitálních rádiích DAB+, na internetu nebo v televizní síti DVB-T2. A poslouchat Radiožurnál Sport můžete jednoduše také ze svého mobilního telefonu nebo tabletu v aplikaci mujRozhlas. Tam najdete také kompletní audioarchiv našeho vysílání.

autoři: Jan Pokorný , vla
Spustit audio

Související