Martin Minha

moderátor Radiožurnálu Sport

Od 10 do 15 hodin moderuje na Radiožurnálu Sport.

Jsem ročník:
1991

Oblíbený slogan?
You‘ll never walk alone! (Název hymny fotbalového klubu Liverpool FC. Od roku 2004 jsem hrdým členem oficiálního fanklubu.)

Co zrovna dělám v rozhlase?
Moderuju proudové vysílání Radiožurnálu Sport. Jsem také členem (té nejlepší) sportovní redakce – to znamená, že do vysílání Radiožurnálu a Radiožurnálu Sport navrhuju a zpracovávám zajímavá sportovní témata nebo pro posluchače komentuju dění ze stadionů. 
V minulosti jsem se také na Radiu Wave střídal s Veronikou Ruppert v moderaci velkého Rozhovoru s inspirativními osobnostmi z různých sfér a oblastí.

Kromě toho jsem pro Radio Wave a mujRozhlas.cz natočil podcastovou sérii Osobák, ve které jsem oslovil osm profesionálů z oblasti sportu, pohybových a relaxačních aktivit a poprosil je o ukázkový trénink. Natáčení probíhalo celé „v pohybu“ a právě k pohybu a zdravějšímu životnímu stylu má motivovat i posluchače.

Ve své nejnovější podcatové sérii Stadiony na Radiožurnálu Sport představuji tradici, zákulisí i důležitost fotbalových prvoligových stadionů.

Předtím jsem stihl?
Vystudovat Vyšší odbornou školu publicistiky, mít svůj vlastní pořad na jednom internetovém rádiu, vyzkoušet si Fakultu tělesné výchovy a sportu, naučit několik set předškolních a školních dětí základy plavání, díky nočním směnám v rozhlase i pracovat v noci a moc nespat, poznat realitu rozhlasového vysílání na Dvojce Českého rozhlasu postupně v roli nočního technika, redaktora, reportéra a moderátora, navštívit několik evropských fotbalových stadionů, propadnout kultuře anglického fotbalu, vést malý tým v rodinné komunikační agentuře a naučit se, že nic není zadarmo.

Všechny články

Stránky

Sledujte nás

Kolegové