Kluci ukázali, že mají dobře nakročeno, hodnotí trenér běžkařů výkony svých svěřenců v Pekingu

Český běžec na lyžích Petr Knop skončil v posledním závodě na olympijských hrách na 37. místě. Adam Fellner obsadil 42. příčku a  Michal Novák kvůli nakumulované únavě nenastoupil. Pořadatelé vzhledem k velkému mrazu zkrátili závod z 50 na 30 kilometrů. „Přivítal jsem to. Nevím, co bych na té padesátce dělal. Byl jsem za to poměrně rád,“ popisuje v cíli závodu Fellner. „Zkrácení závodu bylo jediné možné rozhodnutí, které mohli udělat,“ doplňuje trenér Vasil Husák.

Nenechte si ujít olympijskou atmosféru, i když budete tou dobou zrovna v práci nebo na cestách, a poslouchejte sport na Radiožurnálu Sport. Naladíte nás na digitálních rádiích DAB+, na internetu nebo v televizní síti DVB-T2. A poslouchat Radiožurnál Sport můžete jednoduše také ze svého mobilního telefonu nebo tabletu v aplikaci mujRozhlas. Tam najdete také kompletní audioarchiv našeho vysílání.

autoři: Kamil Jáša , vla