Ustojí Moyes neúspěšný vstup West Hamu do sezony?

23. září 2022

Následující fotbalový víkend je vyčleněný reprezentačnímu oknu, to ale neznamená, že pořad S mikrofonem do Anglie zvolní tempo. Martin Minha s Janem Pěruškou a Petrem Mikolandou bilancují neúplných sedm kol Premier League. Co stoji za finančními ztrátami Manchesteru United? Co stojí za neúspěšným startem do sezony v podání West Hamu a Leicesteru? Užijte si diskuzi o nejvyšší anglické fotbalové soutěži a o víkendu si užijte přímý přenos Ligy národů mezi Českem a Portugalskem. 

Jedním z největších zklamání dosavadní sezony jsou výkony a výsledky West Hamu, který se po neúplném sedmém kole nachází na předpředposledním místě tabulky a získal pouhé čtyři body. Přežije trenér David Moyes na lavičce "Kladivářů" i přes reprezentační pauzu?

„Pokud by chtěli odvolat trenéra, tak už by to udělali před pauzou. Myslím si, že Moyes dostane ještě, dvě tři šance a po desátém kole bude rekapitulace,“ předpovídá budoucnost manažera West Hamu Petr Mikolanda.  

Čtěte také

V úvodu sezony se vůbec nedaří i Leicesteru, který za sedm zápasů inkasoval dvaadvacet branek a s jedním získaným bodem se krčí na posledním místě tabulky. Zůstane na lavičce "Lišek" Brendan Rogers? Jaké jsou důvody neúspěchu?

On je nejlépe placený manažer v historii klubu, takže jeho vyhazov by vedení stál hodně peněz. Zároveň mají problémy s financemi, schytal i těžký los a navíc přes léto neposiloval kádr. Předpoklady neúspěchu tam tedy byly a potvrdily se. Každopádně jim přeji, aby se u nich situace zlepšila,“ hodnotí Jan Pěruška.

Ukáže třaskavý duel Manchesteru United s Manchesterem City, který se odehraje 2. října, budoucí vývoj letošního ročníku Premier League? Ovlivňují peníze prostor, který dostávají hráči na hřišti? Jak komentuje schopnosti manažera Brightonu Roberta de Zerbiho Jan Pěruška? Nastartovali v Arsenalu novou úspěšnou éru? Poslechněte si celý díl pořad S mikrofonem do Anglie.

autoři: Martin Minha , rej
Spustit audio

Související