Nejnovější

Stránky

O pořadu

Páteční finiš Kateřiny Neumannové | foto: Aleš Vavřík

Středeční klasika Kateřiny Neumannové

Svého hosta zpovídá bývalá běžkyně na lyžích, olympijská vítězka ze ZOH v Turíně 2006, šestinásobná olympijská medailistka a dvojnásobná mistryně světa Kateřina Neumannová.

Délka pořadu: 60 minut
Více o pořadu
Čas vysílání
ve středu v 10:06Radiožurnál Sport
sobota 1:00Rádio Praha

Další pořady

  • Kilometry Jiřího Ježka

    Každý pátek od 10 hodin si ve studiu Radiožurnálu Sport bude povídat cyklista Jiří Ježek s našimi moderátory o aktuálním dění v běžeckém a cyklistickém světě.

  • Na place

    S hosty hlavně ze sportovního prostředí si povídá český herec a nadšený sportovní fanoušek David Novotný.

  • Odpolední proud

    Kompletní informační servis ze světa sportu, rozhovory s odborníky, názory, postřehy a zajímavosti. Moderují Karel Janů a Štěpán Pokorný.

  • Na síti s A. Hlaváčkovou

    Svého hosta se ptá bývalá tenistka, stříbrná medailistka ve čtyřhře z LOH 2012 v Londýně a dvojnásobná grandslamová šampionka ve čtyřhře Andrea Sestini Hlaváčková.