Sokolský běh republiky se znovu hlásí o slovo. Poběžíte také? Startuje už 28. října

21. říjen 2022

Čtvrtý ročník Sokolského běhu republiky se nezadržitelně blíží. Registrace na více než 60 běhů napříč Českem, ale i daleko za oceánem, jsou v plném proudu. Startovní výstřel zazní 28. října ve 14.00, abychom společně vyběhli vstříc oslavám republiky! Přidáte se? Registrovat se lze pouze do pondělí 24. října a na výběr je několik tras. Tak se těšíme na startu. Radiožurnál a Radiožurnál Sport je mediálním partnerem akce a nabídne vše podstatné z běžecké show.

Už ti nezbývá moc času! Online registraci na čtvrtý ročník Sokolského běhu republiky můžeš provést pouze do pondělí 24. října na webu behrepubliky.cz. Proč se zaregistrovat předem? Zajistíš si místo na startovní listině, které ti nikdo nevyfoukne. Všechny závody mají omezenou kapacitu, která pokud se naplní, nedá se svítit.

Sokolský běh republiky se blíží

Po celé republice vyběhnou i ambasadoři, mezi kterými nebudou chybět olympionici David Svoboda nebo Radek Šlouf. Objeví se i paralympionik Jiří Ježek a další sportovní osobnosti. Zapojit se může kdokoliv, kdo má chuť být součástí Sokolského běhu republiky. Doufáme, že se akce zúčastníte. Těšíme se na vás na startu v pátek 28. října ve 14 hodin. Vše podstatné napříč celou republikou budou sledovat reportéři Radiožurnálu Sport.

autoři: Radiožurnál Sport , rej

Související

Sledujte nás