To nejlepší z talkshow Na síti! Andrea Hlaváčková vyzpovídala kromě tenisových es i Jalonena a Ginzburga

Každé pondělí mezi desátou a jedenáctou hodinou dopoledne můžete na Radiožurnálu Sport poslouchat rozhovory bývalé tenistky Andrey Sestini Hlaváčkové s osobnostmi ze světa sportu. Poslechněte si výběr toho nejlepšího, co v její sportovní talkshow Na síti tento rok zaznělo! Kromě spoluhráček a soupeřek z tenisu vyzpovídala například finského trenéra českých hokejistů Kari Jalonena nebo kouče Ronena Ginzburga, který dostal české basketbalisty na vrcholné akce. 

Kdy v Lucii Hradecké uzrálo rozhodnutí, že letošní sezona bude její poslední? Jak vzpomíná na společné úspěchy s moderátorkou Radiožurnálu Sport Andreou Sestini Hlaváčkovou?

Bývalá tenistka Hlaváčková si do studia Radiožurnálu Sport ráda zve i zahraniční trenéry. Jedním z nich byl kouč české basketbalové reprezentace Ronen Ginzburg. Jak dokázal vytvořit dobrou chemii mezi hráči? Co všechno ho naučil Tomáš Satoranský? Kam se podle něj bude tuzemský baskebal ubírat v následujících letech?

Návštěvu v Praze si extrovertní tenistka Bethanie Mattek-Sands zpestřila na Radiožurnálu Sport. Její kamarádka Hlaváčková jí vyzpovídala a zjistila na které turnaje nejraději vzpomíná. Jak v deblovém páru fungovala souhra s Lucií Šafářovou?

Jak moc si Česko oblíbil finský trenér českých hokejistů Kari Jalonen? Co chce v tuzemském hokeji zlepšit? Líbí se mu Praha? Jak si vybírá hráče na reprezentační akce? Nejenom to prozradil v pořadu Na síti.

Na síti s Andreou Hlaváčkovou na Radiožurnálu Sport
Spustit audio

Související