„Až mám husí kůži.“ Slovenští hokejisté si podruhé v historii zahrají na olympiádě o medaile

Hokejisté Slovenska si na olympijském turnaji v Pekingu zahrají o medaile. Ve čtvrtfinále porazili Spojené státy americké 3:2 po samostatných nájezdech a podruhé v historii postoupili do semifinále. „Nedá se to popsat, je to úžasné, něco neskutečného, když se vám podaří vyhrát s takovým soupeřem a ještě čtvrtfinále a dostanete se do bojů o medaile. Před turnajem by to asi nikdo neřekl,“ popisuje po utkání nejlepší střelec Slovenska na turnaji Juraj Slafkovský.

Semifinále olympijského turnaje proti reprezentaci Finska sehrají slovenští hokejisté v pátek 18. února od 5:10. Na Radiožurnálu i Radiožurnálu Sport uslyšíte zpravodajské vstupy z celého utkání.

Nenechte si ujít olympijskou atmosféru, i když budete tou dobou zrovna v práci nebo na cestách, a poslouchejte sport na Radiožurnálu Sport. Naladíte nás na digitálních rádiích DAB+, na internetu nebo v televizní síti DVB-T2. A poslouchat Radiožurnál Sport můžete jednoduše také ze svého mobilního telefonu nebo tabletu v aplikaci mujRozhlas. Tam najdete také kompletní audioarchiv našeho vysílání.

autoři: Petr Kadeřábek , vla
Spustit audio

Související