Je to obrovské zklamání. Švýcaři nám to udělali těžké a zaslouženě vyhráli, hodnotí smířlivě nečekané vyřazení Řepík

15. únor 2022

Obrovský šok zažívají čeští hokejisté a fanoušci. Po porážce 2:4 končí národní tým poprvé v historii na velkém turnaji už před branami čtvrtfinále! Výběr trenéra Filipa Pešána nezopakoval vítězství ze základní skupiny a i přes výraznou střeleckou převahu na soupeře nestačil. „Je to obrovské zklamání. Švýcaři byli hodně aktivní, dobře si to házeli za naše beky a byli o půl vteřinky dřív na puku,“ hledal příčiny trpké porážky útočník Michal Řepík.

Český tým na turnaji končí s bilancí dvou vítězství a dvou porážek. Osmifinálová prohra se Švýcarskem znamená nečekaně brzký konec v turnaji. Na Radiožurnálu Sport a Radiožurnálu ale nadále poslouchejte to nejzajímavější z vyřazovací fáze hokejového turnaje a bojů o medaile.

Nenechte si ujít olympijskou atmosféru, i když budete tou dobou zrovna v práci nebo na cestách, a poslouchejte sport na Radiožurnálu Sport. Naladíte nás na digitálních rádiích DAB+, na internetu nebo v televizní síti DVB-T2. A poslouchat Radiožurnál Sport můžete jednoduše také ze svého mobilního telefonu nebo tabletu v aplikaci mujRozhlas. Tam najdete také kompletní audioarchiv našeho vysílání.

autoři: Petr Kadeřábek , rej
Spustit audio

Související