To nejlepší z talkshow Na férovku! Vavřinec Hradilek si povídal s horolezci, piloty i dobrodruhy

29. prosinec 2022
Na férovku s V. Hradilkem

Každý čtvrtek mezi desátou a jedenáctou hodinou dopoledne si ve studiu Radiožurnálu Sport povídal moderátor Vavřinec Hradilek se zajímavými osobnostmi sportovního světa. Poslechněte si výběr toho nejlepšího, co v jeho sportovní talkshow Na férovku tento rok zaznělo!

Moderátor pořadu Na férovku Vavřinec Hradilek si do studia Radiožurnálu Sport zve sportovce, kteří se snaží překonávat limity a přežívat v nehostinných podmínkách. Jedním z nich byl i horolezec Marek Holeček.

Akrobatický pilot Petr Kopfstein se s Vávrou Hradilkem pobavil o tom, jak to vypadá s budoucností Red Bull Air Race. Probrali i to, jak se letadla na air show upravují. Rozhovor bavil oba aktéry, protože sám Hradilek je vášnivým pilotem.

Jak funguje spojení Rallye Dakar a Martin Prokop? Co stojí za tvrzením, že mu nedělá dobře velká rychlost? Jak funguje řešení technických komplikací během náročného závodu? Co znamenají sběrači mrtvol? To vše prozradil moderátorovi Radiožurnálu Sport.

Dokumentarista, dobrodruh a polárník Petr Horký ve sportovní talkshow přiblížil přípravy a samotnou výpravu na Severní pól.

Biker Tomáš Zejda absolvoval Red Bull Rampage. Proč je na adrenalinovém závodě důležitější samotné dokončení než výsledek? Dozvíte se v krátkém úryvku z rozhovoru.

Sportovní talkshow Na férovku s Vavřincem Hradilkem každý čtvrtek živě na Radiožurnálu Sport
autoři: Vavřinec Hradilek , rej
Spustit audio

Související