Manželé Paulovi slaví druhé vítězství! Po výhře nad Norskem a prohře se Švédskem porazili Austrálii

Curleři Zuzana a Tomáš Paulovi ve druhém zápase na hrách v Pekingu prohráli se Švédskem 4:7. „Zápas se nám povedl. Hráli jsme s mnohem větší úspěšností než v prvním zápase. Máme z něj lepší pocit. Věděli jsme, jak led funguje. Máme určitě lepší pocit než z výhry, i když jsme prohráli,“ popisuje Tomáš Paul. V druhém čtvrtečním utkání, které odehráli s reprezentací Austrálie, si čeští curleři spravili chuť. Po dominantním výkonu zvítězili 8:2.

Další zápas na olympijských hrách v Pekingu odehrají čeští curleři v pátek 4. února v 6:46 s reprezentací Itálie. Na Radiožurnálu Sport uslyšíte celé utkání s komentářem Martina Charváta v přímém přenosu, na Radiožurnálu vám nabídneme zpravodajské vstupy.

Nenechte si ujít olympijskou atmosféru, i když budete tou dobou zrovna v práci nebo na cestách, a poslouchejte sport na Radiožurnálu Sport. Naladíte nás na digitálních rádiích DAB+, na internetu nebo v televizní síti DVB-T2. A poslouchat Radiožurnál Sport můžete jednoduše také ze svého mobilního telefonu nebo tabletu v aplikaci mujRozhlas. Tam najdete také kompletní audioarchiv našeho vysílání.

autoři: Martin Charvát , vla
Spustit audio

Související