O pořadu Kilometry Jiřího Ježka
Pro všechny sportovní nadšence do cyklistiky a běhání máme pořad, ve kterém si moderátoři Radiožurnálu Sport Karel Janů a Martin Charvát povídají s šestinásobným paralympijským vítězem a šestinásobným mistrem světa. Poslouchejte nejúspěšnějšího cyklistu paralympijské historie a nechte se pozvat na zajímavé sportovní akce nebo nám sami dejte tip na sportovní událost, na kterou se chystáte.
Kdy se pořad vysílá
Čas vysílání
| v pátek od 10:05 | Radiožurnál Sport |
| pondělí 0:00, sobota 1:00 | Rádio Praha |
Poslední záznamy
Pořad připravují
Další pořady
-
Desítka Pavla Horvátha
Každé pondělí od 10:06 uslyšíte ve vysílání Radiožurnálu Sport pětinásobného mistra české ligy Pavla Horvátha, který bude probírat aktuální dění v české nejvyšší soutěži.
-
Středeční klasika
Svého hosta zpovídá bývalá běžkyně na lyžích, olympijská vítězka ze ZOH v Turíně 2006, šestinásobná olympijská medailistka a dvojnásobná mistryně světa Kateřina Neumannová.
-
Večerní proud
Kompletní informační servis ze světa sportu, rozhovory s odborníky, názory, postřehy a zajímavosti. Moderují Martin Minha a Markéta Svozilová.