Hokej živě na Radiožurnálu Sport! Podívejte se na program přenosů

10. únor 2024, aktualizováno

Česká hokejová reprezentace má za sebou třetí turnaj aktuální sezony. Po porážkách 1:4 se Švédskem a 2:4 s Finskem svěřenci trenéra Radima Rulíka zvládli otočit duel se Švýcarskem a po výhře 5:3 obsadili třetí místo. Všechny zápasy na Radiožurnálu Sport jste slyšeli v přímém přenosu díky reportérovi Petrovi Kadeřábkovi, který z místa zprostředkoval i zajímavé rozhovory.

Neděle 11. února

Švýcarsko - Česko 3:5

Čeští hokejisté porazili v závěrečném utkání na Švédských hrách v Karlstadu Švýcarsko 5:3 a po prvním zisku na turnaji skončili třetí. Vítězný gól dal v čase 52:33 obránce Libor Hájek. V tabulce Euro Hockey Tour drží svěřenci trenéra Radima Rulíka po šesté výhře z devíti utkání druhé místo. Proti Švýcarům, kteří na první výhru v sezoně čekají, zastavili sérii tří porážek.

Poslouchejte Radiožurnál Sport a nenechte si ujít to nejpodstatnější ze zápasů českého týmu. Přímo v dějišti Švédských hokejových her máme reportéra Petra Kadeřábka. Užijte si přímé přenosy v našem vysílání.

Odehraná utkání

Čtvrtek 8. února

Česko - Švédsko 1:4

Česká hokejová reprezentace prohrála druhý zápas v sezoně a podruhé to bylo se Švédskem. Domácí reprezentace byla v Karlstadu – až na úvod, kdy se Češi dostali do vedení, jasně lepší, většinu času držela puk. A když už ho národní tým získal, záhy se o něj připravil špatnou přihrávkou. Nad tím po zápase lamentovali trenér národního týmu Radim Rulík i útočník Jakub Rychlovský.

Sobota 10. února

Finsko - Česko 2:4

Čeští hokejisté prohráli na Švédských hrách v Karlstadu s Finskem 2:4 a zůstávají i po druhém utkání na turnaji bez bodu. Svěřenci trenéra Radima Rulíka, kteří ve čtvrtek neuspěli se Švédskem (1:4), po úvodních pěti výhrách podlehli v Euro Hockey Tour potřetí za sebou a v pořadí série mají na druhém místě už jen tříbodový náskok před třetími Finy. V neděli v poledne čeká český tým ještě duel se Švýcarskem.

autoři: Radiožurnál Sport , rej
Spustit audio

Související

Sledujte nás