Fotbal živě! Radiožurnál Sport vysílá vybrané zápasy. Podívejte se na program přenosů

3. únor 2023, aktualizováno

Česká nejvyšší fotbalová soutěž má na programu 18. kolo, ve kterém vám v přímém přenosu nabídneme zápasy Pardubic proti Slavii a Sparty s Mladou Boleslaví. Všechny ostatní zápasy nabízíme v živých vstupech. Nenechte si ujít fotbalovou atmosféru, ať jste kdekoliv, a fanděte s Radiožurnálem Sport. Každý hrací den startuje pořad S mikrofonem za fotbalem už od 15 hodin. Reportéry máme na každém stadionu!

Neděle 5. února, 18:00

Sparta - Mladá Boleslav

Posledních šest vzájemných zápasů mezi Spartou a Mladou Boleslaví vždy skončilo vítězstvím Pražanů. Pokud svěřenci trenéra Priskeho chtějí udržet kontakt s vedoucí dvojicí Slavia, Plzeň, tak musí doma bezpodmínečně vyhrát.

Ostatní nedělní zápasy od 15:00:

České Budějovice - Liberec, Hradec Králové - Bohemians, Brno - Plzeň

Zápas z pražské Letné budou komentovat Lukáš Michalík a Vojtěch Šilhan. Buďte u toho s námi díky vysílání Radiožurnálu Sport. Na všech stadionech máme reportéry, kteří vás budou infromovat o aktuálním dění v živých vstupech.

Sobota 4. února, 18:00

Pardubice - Slavia 0:2

Slavia pokazila Pardubicím první zápas na novém stadionu a vyhrála 2:0. Domácí nezačali první utkání na novém stadionu vůbec špatně a mohli jít do vedení, Slavii ale podržel gólman Kolář. Do vedení šli Pražané v první půli díky penaltě za ruku ve vápně, kterou proměnil Václav Jurečka. Ve druhé půli hosté polevili a domácí mohli několikrát srovnat, Slavii ale držel Kolář nebo při nich stálo štěstí. V závěru nastavení pak zvýšil na konečných 0:2 Peter Olayinka.

Ostatní sobotní zápasy: Jablonec - Zlín 2:2, Slovácko - Olomouc 0:0, Teplice - Ostrava 0:5

Nenechte si ujít skvělou fotbalovou atmosféru, i když budete tou dobou zrovna v práci nebo na cestách, a poslouchejte sport na Radiožurnálu Sport. Naladíte nás na digitálních rádiích DAB+, na internetu nebo v televizní síti DVB-T2. A poslouchat Radiožurnál Sport můžete jednoduše také ze svého mobilního telefonu nebo tabletu v aplikaci mujRozhlas. Tam najdete také kompletní audioarchiv našeho vysílání.

autoři: Radiožurnál Sport , rej