Fotbal živě! Radiožurnál Sport vysílá zápasy fotbalové reprezentace
Čeští fotbalisté zahajují reprezentační rok 2025. Na úvod kvalifikace o mistrovství světa 2026 porazili v Hradci Králové 2:1 Faerské ostrovy a poté v portugalském Faru vyhráli 4:0 nad Gibraltarem. Všechny zápasy českého týmu vysílá Radiožurnál Sport.
Úterý 25. března, 20:45
Gibraltar – Česko 0:4
Čeští fotbalisté zvítězili nad outsiderem z Gibraltaru hladce 4:0 a vyhráli i druhý zápas kvalifikace mistrovství světa. Skóre proti třetímu nejhoršímu evropskému celku podle žebříčku FIFA otevřel v 21. minutě Václav Černý a po poločase se trefili Patrik Schick, Pavel Šulc a střídající Jan Kliment. Utkání se hrálo v domácím azylu Gibraltaru v portugalském Faru před pouhými 583 diváky.
Sobota 22. března, 20:45
Česko – Faerské ostrovy 2:1
Česká fotbalová reprezentace zahájila pouť kvalifikací o postup na mistrovství světa v roce 2026. V úvodním duelu skupiny L porazila v Malšovické aréně Faerské ostrovy 2:1. Oba góly zařídil útočník Patrik Schick.
Nenechte si ujít skvělou fotbalovou atmosféru, i když budete tou dobou zrovna v práci nebo na cestách, a poslouchejte sport na Radiožurnálu Sport. Naladíte nás na digitálních rádiích DAB+, na internetu nebo v televizní síti DVB-T2. A poslouchat Radiožurnál Sport můžete jednoduše také ze svého mobilního telefonu nebo tabletu v aplikaci mujRozhlas. Tam najdete také kompletní audioarchiv našeho vysílání.