Dorazíte do O2 Areny na Prague Playoffs? I s Radiožurnálem Sport můžete být u toho!

15. listopad 2022

Fanoušci parkurového skákání se znovu dočkali. Od čtvrtka 17. listopadu do neděle 20. listopadu se v pražské O2 Areně uskuteční čtvrtý ročník Global Champions Prague Playoffs. Fanoušci mohou získat podpis a vyfotit se společně s Annou Kellnerovou, jejími kolegy Pietrem Devosem a Nielsem Bruynseelsem, ale také se světovou jedničkou Henrickem von Eckermannem či trojnásobným vítězem LGCT Benem Maherem? U všeho bude i Radiožurnál Sport, který je mediálním partnerem akce.

Galashow světového parkuru Global Champions Prague Playoffs probíhá od čtvrtka 17. do neděle 20. listopadu a hlavními body jsou sobotní Super Grand Prix Longines Global Champions Tour a Super Cup Global Champions League, který proběhne ve čtvrtek, v pátek a v neděli. Do pátečního semifinále týmové soutěže mají zajištěn přímý postup ze základní části seriálu nejlepší čtyři celky z celkových šestnácti a letos poprvé jsou mezi nimi i Prague Lions. Dvanáct zbývajících musí nejprve projít sítem čtvrtečního čtvrtfinále a do nedělního finále se probojuje už jen šest družstev.

Součástí akce je i doprovodná koňská show určená pro rodiny s dětmi a všechny milovníky koní, nejen těch parkurových. Kromě Lorenza při ní diváci uvidí i soutěž čtyřspřeží nebo dostih shetlandských poníků s dětmi. Detailní program jednotlivých soutěžních dní je na stránkách www.pragueplayoffs.com. Pokud nebudete mezi šťastlivci, kteří se dostanou do O2 Areny, tak poslouchejte vysílání Radiožurnálu Sport. Na místě budeme mít reportéry.

autoři: Radiožurnál Sport , rej

Související

Sledujte nás