Praha bude v neděli 7. května patřit maratoncům. Radiožurnál Sport bude u toho

6. květen 2023

Prahu v neděli 7. května obsadí běžci. Konečně se již po 27. opět stane Prague International Marathon neodmyslitelnou součástí světových běžeckých událostí. Přímo na místě budeme s R-streamem i my a chystáme pro vás plnohodnotnou zábavu. Už od ranních hodin se můžete těšit na zajímavé rozhovory a aktuality přímo z místa. Tak si nás nalaďte a buďte s námi na běžecké vlně.

Letos se na velkolepé běžecké akci uskuteční řada novinek – start jednoho z nejúspěšnějších běžeckých závodů na světě je totiž naplánován z Václavského náměstí a řada doprovodných programů se uskuteční v Marathon Expo na Výstavišti Holešovice. Očekává se více než 10 tisíc běžců. Také letos maraton ozdobí projekt Battle of the Teams, do kterého se zapojilo pět týmů.

Slavnostní start závodu provede v neděli od 9.00 7. května prezident České republiky Petr Pavel. Na místě budeme i my, aktuality z místa bude pro posluchače Radiožurnálu Sport přenášet reportér Jakub Marek a moderátorka Barbora Dvořáková postupně v našem mobilním R-streamu přivítá bývalou běžkyni na lyžích Kateřinu Neumannovou, sportovního lezce Adama Ondru, biatlonistu Ondřeje Moravce, nejrychlejšího českého běžce z nedávného pražského půlmaratonu Patrika Vebra a paralympionika Jiřího Ježka. 

Jak se zadaří českým běžcům? Co lze očekávat od souboje Víta Pavlišty s Jiřím Homoláčem? Zaútočí Moira Stewartová na olympijský limit? Fanděte nejen českým reprezentantům ve vysílání Radiožurnálu Sport. Nedělní dopoledne a brzké odpoledne bude na naší stanici patřit běhu. 

autoři: Radiožurnál Sport , rej
Spustit audio

Sledujte nás