Pro váš dotaz jsme sice žádný obsah nenašli, ale určitě vás zaujme něco jiného. Zkuste zadat jiný vyhledávací dotaz.

O pořadu

NHL | foto: Shutterstock

NHL

Půlhodina o kanadsko-americké NHL. Postřehy osobností, názory odborníků, zpravodajské informace a zajímavosti.

Délka pořadu: 20 minut
Více o pořadu
Tento pořad se již nevysílá

Další pořady

  • Kilometry Jiřího Ježka

    Každý čtvrtek od 13 hodin si ve studiu Radiožurnálu Sport bude povídat cyklista Jiří Ježek s našimi moderátory o aktuálním dění v běžeckém a cyklistickém světě.

  • Ranní proud

    Kompletní informační servis ze světa sportu, rozhovory s odborníky, názory, postřehy a zajímavosti. Moderují Jan Říha a Vojtěch Šafář.

  • Večerní proud

     Kompletní informační servis ze světa sportu, rozhovory s odborníky, názory, postřehy a zajímavosti. Moderují Martin Minha a Markéta Svozilová.

  • Desítka Pavla Horvátha

    Každé pondělí od 11:06 uslyšíte ve vysílání Radiožurnálu Sport pětinásobného mistra české ligy Pavla Horvátha, který bude probírat aktuální dění v české nejvyšší soutěži.