Kvíz: Letná a FC Fastav Zlín

30. srpen 2021

Pojďte si vyzkoušet jaké máte znalosti z historie zlínských ševců. Nebudeme se ptát na jednoduché otázky typu, jak se město Zlín jmenovalo v době komunismu, protože to ví každý včetně Sparťanů. Ovšem už vás vyzkoušíme z otázky jaký výrazný unikát mělo původní hřiště U elektrárny.

Devět otázek z historie Zlína jsme doplnili o zajímavé informace a tak každá odpověď je vlastně výhrou, protože se dozvíte další zajímavosti z historie klubu.  

Tak pojďme na to! Zkuste kvíz o historii FC Fastav Zlín.

Důležitý tip! Pokud chcete vyhrát a vychytat čisté konto, pak si rozhodně poslechněte díl podcast Stadiony, který je věnovaný Zlínu. Můžete se projít po stadionu a nahlédnout do šaten, uslyšíte Zdeňka Grygeru a dozvíte se, kdo na zlínské Letné bydlí ve služebním bytě. Zlínská Letná a ševci v audiu i obraze.


Podcastová série Stadiony s Martinem Minhou

Podcastová série Stadiony s Martinem Minhou

Podcastová série Stadiony s Martinem Minhou přináší unikátní příběhy fotbalových stadionů. Šestnáct dílů nabízí posluchačům prohlídky stadionů včetně míst, kam se běžný fanoušek nedostane. Rozhovory s legendou připomínají ty největší zážitky spojené s klubem a stadionem. Fanoušci v emotivních rozhovorech pak přináší svůj pohled, proč fotbalový stánek jejich klubu je tím nejlepším místem na zemi. Vše je doplněno o zajímavosti z historie a nechybí ani krátký osobní pohled na stadiony od moderátorů O2 TV Sport.

autor: jirkam
Spustit audio

Sledujte nás