Kvíz: Andrův stadion a Sigma Olomouc

27. září 2021

Pojďte si vyzkoušet jaké máte znalosti z historie Sigmy Olomouc. Nebudeme se ptát na jednoduché otázky typu, jestli za Sigmu hrával Pavel Hapal, protože to ví každý včetně fanoušků z Prahy. Ovšem jakých úspěchů Sigma dosáhla nebo kolik let Karel Brückner strávil v Olomouci, to už jsou pořádné otázky.

Sedm otázek z historie Sigmy jsme doplnili o zajímavé informace a tak každá odpověď je vlastně výhrou, protože se dozvíte další zajímavosti z historie klubu a samotného stadionu.  

Tak pojďme na to! Zkuste kvíz o historii FK Teplice.

Důležitý tip! Pokud chcete vyhrát a vychytat čisté konto, pak si rozhodně poslechněte díl podcast Stadiony, který je věnovaný Sigmě. Můžete se projít po stadionu a nahlédnout do šaten, uslyšíte Oldřicha Machalu a dozvíte se jaký rekord v Olomouci vytvořil. Andrův stadion a Sigma v audiu i obraze.


Podcastová série Stadiony s Martinem Minhou

Podcastová série Stadiony s Martinem Minhou

Podcastová série Stadiony s Martinem Minhou přináší unikátní příběhy fotbalových stadionů. Šestnáct dílů nabízí posluchačům prohlídky stadionů včetně míst, kam se běžný fanoušek nedostane. Rozhovory s legendou připomínají ty největší zážitky spojené s klubem a stadionem. Fanoušci v emotivních rozhovorech pak přináší svůj pohled, proč fotbalový stánek jejich klubu je tím nejlepším místem na zemi. Vše je doplněno o zajímavosti z historie a nechybí ani krátký osobní pohled na stadiony od moderátorů O2 TV Sport.

autor: jirkam
Spustit audio

Sledujte nás