Když vedeš tým jako Chelsea, tak na každý zápas jedeš s tím, že musíš vyhrát, říká Mikolanda

31. březen 2023

Po reprezentační pauze se vrací pořad S mikrofonem do Anglie a už o víkendu pokračuje Premier League 29. kolem. O prestižní fotbalové soutěži diskutují Martin Minha, Petr Mikolanda a Pavel Tylšar. Je chyba Chelsea především u Grahama Pottera? Co myslel Kai Havertz tím, že má speciální vztah k oslům? Co řekl v prvním rozhovoru při působení na lavičce Crystal Palace Roy Hodgson? Navnaďte se po reprezentačním okně zpátky na ligový fotbal.

Ne všichni manažeři jsou pro top týmy. Může se ti dařit v menším týmu, přejdeš do většího a je tam podstatně větší tlak. Protože pokud vedeš jakýkoliv tým a jedeš na Chelsea, Manchester City nebo United, tak se jedeš pokusit vyhrát. Ale z pozice Chelsea ty musíš jet vyhrát. Jde o samotné myšlení a v lednu proběhlo šílené přestupové okno,“ říká o pozici Pottera v Chelsea Mikolanda. 

Kdo všechno už je v Síni slávy Premier League? Dozvíte se od Martina Minhy. Kdo tam podle Pavla Tylšara zatím chybí? Co lze očekávat od víkendových šlágrů mezi Liverpoolem proti Manchesteru City a Newcastlem proti Manchesteru United? Pořad S mikrofonem do Anglie odpoví. 

autoři: Martin Minha , rej
Spustit audio

Související