Fotbal živě! Radiožurnál Sport vysílá vybrané zápasy. Podívejte se na program přenosů

3. prosinec 2021

Na programu 17. kola české nejvyšší fotbalové ligy je sedm utkání. Tabulku průběžně vede Slavia Praha s 41 body, hned za ní se drží Plzeň s 38 body a pět bodů na první místo ztrácí Sparta. Na chvostu tabulky jsou Karviná a Teplice, shodně mají po pěti bodech. Nenechte si ujít fotbalovou atmosféru, ať jste kdekoli, a fanděte s Radiožurnálem Sport. Kdy vysíláme fotbal živě?

Sobota 4. prosince

  • Od 18:00 Sigma Olomouc – Slavia Praha

Slavie neprohrála už sedm utkání v české nejvyšší lize v řadě a náleží jí první místo. Olomouci se naopak v posledních zápasech moc nedaří. V posledních pěti utkáních získala tři body jen jednou. Přímý přenos utkání budou přímo z olomouckého stadionu komentovat naši reportéři Tomáš Minarčík a David Procházka.

Neděle 5. prosince

  • Od 18:00 1. FC Slovácko – Viktoria Plzeň

Slovácko se po 16 zápasech drží s jedenácti výhrami na čtvrtém místě české nejvyšší fotbalové ligy. Plzeň má jen o jednu výhru víc a je druhá. Bude se po 17. kole měnit pořadí na čele tabulky? Přímý přenos utkání budou komentovat naši reportéři Tomáš Peroutka a Jan Kaleta.

Nenechte si ujít skvělou fotbalovou atmosféru, i když budete tou dobou zrovna v práci nebo na cestách, a poslouchejte sport na Radiožurnálu Sport. Naladíte nás na digitálních rádiích DAB+, na internetu nebo v televizní síti DVB-T2. A poslouchat Radiožurnál Sport můžete jednoduše také ze svého mobilního telefonu nebo tabletu v aplikaci mujRozhlas. Tam najdete také kompletní audioarchiv našeho vysílání.

autor: vla
Spustit audio

Související

Sledujte nás