Fotbal živě! Radiožurnál Sport vysílá vybrané zápasy. Podívejte se na program přenosů

18. květen 2022

Letošní ročník Fortuna ligy potřebuje rozluštit poslední tajenku. Kdo se udrží nebo kdo naopak z druhé nejvyšší soutěže postoupí mezi elitu. Barážové dvojutkání mezi Teplicemi s Vlašimí a Bohemians s Opavou nabídneme živě. Tak si nenechte ujít fotbalovou atmosféru, ať jste kdekoliv, a fanděte s Radiožurnálem Sport.

Neděle 22. května, 16:00

Baráž o Fortuna ligu. odvetná utkání: Vlašim - Teplice a Bohemians -  Opava od 16:00

1. utkání: Teplice - Vlašim 3:0 a Opava - Bohemians 0:1

Teplice v nejvyšší fotbalové soutěži působí nepřetržitě od sezony 1996/1997, naopak Vlašim usiluje o premiérový postup z FNL. Oba soupeři se dosud střetli pouze v přátelských utkáních, kdy poprvé zvítězily Teplice 2:0 a podruhé Vlašim 3:2. Jak dopadne tentokrát důležitější dvojutkání, kde jde o ligovou příslušnost?

Opava se pokouší o okamžitý návrat mezi elitu a jejím soupeřem budou Bohemians. Slezský celek si zlepšenými výkony v druhé polovině soutěže vybojoval třetí příčku zajišťující baráž. Naopak nevyzpytatelnému duelu se chtěli vyhnout hráči z Vršovic, ale v závěru nadstavby nedokázali překonat urputný Jablonec. "Klokani", kteří nesestoupili od roku 2012, tak budou hájit ligovou příslušnost proti Slezanům. Jak skončí první duel v Opavě?

Úvodní utkání baráže o Fortuna ligu budou v přímém přenosu komentovat David Kalvas a David Procházka. Poslouchejte na Radiožurnál Sport od 17 hodin pořad S mikrofonem za fotbalem a od našich reportérů se dozvíte vše podstatné.

Nenechte si ujít skvělou fotbalovou atmosféru, i když budete tou dobou zrovna v práci nebo na cestách, a poslouchejte sport na Radiožurnálu Sport. Naladíte nás na digitálních rádiích DAB+, na internetu nebo v televizní síti DVB-T2. A poslouchat Radiožurnál Sport můžete jednoduše také ze svého mobilního telefonu nebo tabletu v aplikaci mujRozhlas. Tam najdete také kompletní audioarchiv našeho vysílání.

autor: ova
Spustit audio

Související

Sledujte nás