Deník Vojtěcha Šilhana z Kataru! Užijte si s námi atmosféru světového fotbalového šampionátu

Brazilský fanoušek spí v karavanu na zemi. Na dobré náladě mu to ale nic neubírá

Zaplatil 200 amerických dolarů za noc v karavanu, aby se nakonec vyspal na zemi. Brazilskému fotbalovému fanouškovi to ale vůbec nevadilo. Jeden pokoj, malá koupelna a nakonec spíte na zemi. I tak to může vypadat, když se ubytujete v jedné z karavanových vesniček v Kataru. Brazilským fanouškům Antoniovi a Franciscovi to ale ani tak neubralo z dobré nálady. Ve své reportáži to zachytil reportér v dějišti šampionátu Vojtěch Šilhan. Ve středu 23. listopadu Brazilce čeká Srbsko.

Kolik místa mají fanoušci Brazílie v pronajatém karavanu v Kataru? Vyspí se v klidu před zápasy svých fotbalových miláčků? To pro posluchače Radiožurnálu Sport zjistil reportér Vojtěch Šilhan.

Reportér Vojtěch Šilhan s brazilskými fanoušky uvnitř karavanu

Kromě živých reportáží naše digitální stanice vysílá všech 64 utkání světového šampionátu v přímém přenosu. Tak si nás nalaďte každý den fotbalového svátku.

autoři: Vojtěch Šilhan , rej
Spustit audio

Související

Více o tématu

E-shop Českého rozhlasu

Víte, kde spočívá náš společný ukrytý poklad? Blíž, než si myslíte!

Jan Rosák, moderátor

slovo_nad_zlato.jpg

Slovo nad zlato

Koupit

Víte, jaký vztah mají politici a policisté? Kde se vzalo slovo Vánoce? Za jaké slovo vděčí Turci husitům? Že se mladým paním původně zapalovalo něco úplně jiného než lýtka? Že segedínský guláš nemá se Segedínem nic společného a že známe na den přesně vznik slova dálnice? Takových objevů je plná knížka Slovo nad zlato. Tvoří ji výběr z rozhovorů moderátora Jana Rosáka s dřívějším ředitelem Ústavu pro jazyk český docentem Karlem Olivou, které vysílal Český rozhlas Dvojka.