Poslouchejte Radiožurnál Sport a neunikne vám už žádná sportovní akce

22. listopad 2021

Kromě každodenních rozhovorů vám digitální stanice Radiožurnál Sport denně přináší reportáže a živé vstupy z těch největších sportovních akcí po celém světě. Kde jsou naši reportéři právě teď?

Osmifinálovou odvetu hokejové Ligy mistrů sehraje Sparta Praha se švédským týmem Skeleftea v úterý od 18:00. V prvním zápase pražští hokejisté vyhráli 3:1 a jsou blízko postupu do další části vyřazovacích bojů. Zápas bude v  O2 Areně sledovat náš reportér Petr Kadeřábek.

Čtěte také

Světový pohár v biatlonu začíná poslední listopadový víkend ve švédském Östersundu. Jak si povedou čeští reprezentanti v čele s čerstvou vítězkou ankety Biatlonista roku Markétou Davidouvou? To bude přímo na místě sledovat reportér Jan Suchan.

Češi budou při své premiéře v novém systému vyvrcholení Davis Cupu hrát skupinu C v Olympijské hale v Innsbrucku společně s Francií, se kterou se střetnou ve čtvrtek 25. listopadu, a Velkou Británií, kterou vyzvou o tři dny později. V nominaci kapitána Jaroslava Navrátila je pětice tenistů – Jiří Veselý, Tomáš Macháč, Zdeněk Kolář, Jiří Lehečka a Lukáš Rosol. Zápasy českého týmu bude na místě sledovat náš tenisový expert a reportér Jaroslav Plašil.

Nenechte si ujít skvělou sportovní atmosféru, i když budete tou dobou zrovna v práci nebo na cestách, a poslouchejte sport na Radiožurnálu Sport. Naladíte nás na digitálních rádiích DAB+, na internetu nebo v televizní síti DVB-T2. A poslouchat Radiožurnál Sport můžete jednoduše také ze svého mobilního telefonu nebo tabletu v aplikaci mujRozhlas. Tam najdete také kompletní audioarchiv našeho vysílání.

autor: vla
Spustit audio

Sledujte nás