Poslouchejte Radiožurnál Sport a neunikne vám už žádná sportovní akce

21. červen 2021

Kromě každodenních rozhovorů vám nová digitální stanice Radiožurnál Sport denně přináší reportáže a živé vstupy z těch největších sportovních akcí po celém světě. Kde jsou naši reportéři právě teď?

V úterý v pražské Chuchli Český olympijský výbor představí kolekci pro olympijské hry v Tokiu. Přímo na místě budou naši redaktoři Jakub Marek a Barbora Kovaříková.

O víkendu budou ve Zlíně bojovat atleti na mistrovství České republiky o medaile a také o limity pro Letní olympijské hry v Tokiu. Na místě budou Jakub Marek a David Nekvinda.

Ve středu 23. června se od 10 hodin uskuteční Valná hromada České unie sportu. Vše bude přímo v Nymburce sledovat redaktor David Prouza.

Ve středu se za účasti šéfů největších sportovních svazů uskuteční v Národním muzeu  konference na téma Podpora sportu v regionech. Na místě bude redaktor David Nyč, který bude s jednotlivými aktéry po jejich vystoupení dělat živé rozhovory do vysílání Radiožurnálu Sport.

Mistrovství světa v para hokeji

Ostrava letos hostí mistrovství světa v para hokeji, které odstartovalo v sobotu 19. června. Český tým se v neděli utkal s Koreou, v pondělí narazí na Spojené státy a ve středu na Kanadu. Na místě budou naši reportéři Pavel Petr a Lukáš Kaleta.

Čeští para hokejisté na mistrovství světa v Ostravě:

19. 6. od 12:00 Jižní Korea – Česko,

20. 6. od 14:30 Česko – USA,

22. 6. od 14:15 Kanada – Česko.

 

Ambasadorem nad světovým para hokejovým šampionátem je Dominik Hašek, který převzal čestnou záštitu již podruhé. Turnaj podpořil již v roce 2019 a pomáhá s propagací para hokeje u nás i v zahraničí.

Mistrovství je zároveň kvalifikací na Zimní paralympijské hry Peking 2022. Postup na si zajistí pět nejlepších týmů ostravského turnaje. Český tým letos obhajuje čtvrté místo z předchozího mistrovství v roce 2019.

EURO 2020 živě na Radiožurnálu Sport

Fotbalová reprezentace se po přípravných utkáních s Itálií a Albánií chystá na mistrovství Evropy ve fotbale. Svá tři utkáni odehraje na Britských ostrovech – první proti Skotsku je čeká už pondělí.

Čtěte také

Před každým utkáním českých reprezentantů na Radiožurnálu Sport uslyšíte zápasové studio s hosty. Vysílat budeme ale i příběhy z historie Eura, rozhovory s fotbalovými osobnostmi a reportáže redaktorů přímo z místa dění.

autor: vla
Spustit audio

Sledujte nás