Knotkův čistý hattrick výhru nezajistil. Olomoučtí hokejisté z Karlových Varů přivezli bod

24. leden 2022

Ani třígólový večer Jana Knotka nepomohl hokejistům Olomouce k extraligovému vítězství v Karlových Varech.

Hanáci na západě Čech prohráli 3:4 v prodloužení, přestože dokázali otočit z 0:2 na 3:2. Všechny góly Mory obstaral Jan Knotek. Zkušený olomoucký útočník dal v nejvyšší české soutěži svůj druhý hattrick, i proto byl po zápase spokojený.

„Dát hattrick je fajn. Samozřejmě to kazí ta porážka, ale je to příjemné. Tři góly v jednom zápase nedávám ani každý rok, takže jsem za to rád,“ ohlížel se za svým vystoupením centr Kohoutů.

„Tři góly v jednom zápase nedávám ani každý rok, takže jsem za to rád.“
Útočník HC Olomouc Jan Knotek

Své góly dokázal vměstnat do deseti minut a 39 vteřiny během druhé části. Dvě branky dal v dlouhé přesilovce, kterou Mora hrála po vyloučení domácího zadáka Ondřeje Dlapy, hattrick završil při trestném střílení.

Oba celky spolu hrály v této sezoně už počtvrté a znovu se nerozhodlo po šedesáti minutách.

Co k utkání řekl jeden z trenérů Olomouce Jan Tomajko? Poslechněte si.

autoři: Adam Weidenthaler , dja