Hokejisté Olomouce prohráli pátý z posledních šesti zápasů. Tentokrát doma nestačili na Liberec

18. únor 2023 11:13

Hokejisté Olomouce nezvládli po reprezentační přestávce už druhý zápas. S Libercem prohráli v extralize 2:3. V poslední dvacetiminutovce vyrovnaného souboje své příležitosti nevyužili a gólové manko nezlikvidovali. Ke své hře po celé utkání ale neměli výhrady.

„Začali jsme dobře, vedli jsme 1:0, gól na 1:1 nás ale trochu přibrzdil. Druhou třetinu jsme neodehráli dobře a to nás stálo zápas, protože ve třetí třetině jsme podali výborný výkon. Vytvořili jsme si šance, které jsme bohužel neproměnil. Ten gól nám prostě chyběl,“ hodnotil utkání olomoucký trenér Jan Tomajko.

Co o utkání řekli liberecký trenér Patrik Augusta nebo obránce Mory Adam Rutar? Poslechněte si v pozápasových ohlasech.

Chcete mít zprávy (nejen) z vašeho kraje pořád při ruce? Odebírejte Zprávy ČRo Olomouc ve svých podcastových aplikacích Můj Rozhlas, Spotify, Google Podcast nebo Apple iTunes.